Nadomeščanja


Nadomeščanje za torek, 4. 10. 2022


Ura Predmet Odpade Oddelek Odsoten-a Učilnica Nadomešča Opomba
7:20-8:15VZ41.-4.R.KOLAR ALEKSANDRAnovi del - prit.GODEC MARGARET
1.uraslj1bKOLAR ALEKSANDRAu_02TRČEK NADA
2.uramat1bKOLAR ALEKSANDRAu_02TRČEK NADA
3.uraspo1bKOLAR ALEKSANDRAu_02TRČEK NADA
4.urašpo1bKOLAR ALEKSANDRAtel_1TRČEK NADA
10:05-10:20ODMOR 11bKOLAR ALEKSANDRAu_02TRČEK NADA
2.uramat1ePREDALIČ TINAJAZBEC LEBER EVA
3.uraspo1ePREDALIČ TINAu_03JAZBEC LEBER EVA
4.urašpo1ePREDALIČ TINAtel_1JAZBEC LEBER EVA
12:50-15:15opb31ePREDALIČ TINAu_03TOPLAK NATAŠA
13:05-14:15?opb42aŠKARJA JERAJ TEJAu_09GLAVAČ RAVNIKAR URŠKA
4.urazdravstveno predavanje2au_09ČEŠKA KLANČAR TADEJAPredavanje izvede zunanja izvajalka.
14.30-15:00OPB52bURH TAJDAu_04ŠKARJA TEJA
3.urazdravstveno predavanje2bu_04GLAVAČ RAVNIKAR URŠKAPredavanje izvede zunanja izvajalka.
12:50-14:00opb63aRESNIK NEŽAu_05DURALIJA BARBARA
14:00-15:00opb63aRESNIK NEŽAu_05GORNIK TOM
7:30-12:45plavalni tečaj3a 3bBERGANT BLAŽ
7:30-12:45plavalni tečaj3a 3bFILIPOVIČ ŽAN
7:30-12:45plavalni tečaj3a 3bGODEC JANEZ
7:30-12:45plavalni tečaj3a 3bIRGOLIČ ILONA
7:30-12:45plavalni tečaj3a 3bLESKOVŠEK NIKA
7:30-12:45plavalni tečaj3a 3bROGEL JAK
3.urašpo4aBERGANT BLAŽtel_1CIRAR VESNA
2.urašpo4bGODEC JANEZtel_1IGLIČ URŠA
0.uranšp45b6c-14b 5b 6cGODEC JANEZtel_1[odpade]
11:55-12:15ODMOR 24RPREDALIČ TINAnovi del nad.GODEC MARGARET
1.urašpo5aBERGANT BLAŽtel_1OMAHNA TINA
1.urašpo5bBERGANT BLAŽtel_1PEČNIK MARJETA
8:00-12:45naravoslovni dan6aSENICA TANJA
8:00-8:30naravoslovni dan6aJAMNIK ZUPANČIČ BERNARDASpremstvo učencev.
3.uranaravoslovni dan6aHAJDINJAK JADRANKA
4.uranaravoslovni dan6aP_01KOSEC SERGEJA ALI TUMPEJ VERONIKA
5.uranaravoslovni dan - predavanje6ap_02HOSTNIK MARIJANA
0.uranšp6ab-16a 6bROGEL JAKtel_3[odpade]
4.urašpo.d6b-16bGODEC JANEZtel_2KLADNIK LEBAN ANA
4.urašpo.f6b-16bBERGANT BLAŽtel_3KUNSTELJ DAMJANPouk skupaj z A. Kladnik Leban.
5.urašpo.f7a-17aROGEL JAKtel_2MAHNE ROKPouk skupaj z A. Kladnik Leban.
3.uragumlum7bNOSE ALEŠn_05PIRC ANDREJA
3.urašpo.f8a-18aROGEL JAKtel_2JAMNIK ZUPANČIČ BERNARDAPouk skupaj z A. Kladnik Leban.
4.uraslj.828a 8b 8cSENICA TANJAn_01HUDNIK PETRAVelja za učence 8. a, ki jih uči T. Senica.
4.uraslj.828a 8b 8cSENICA TANJAn_06KOVIČ JANAVelja za učence 8. c, ki jih uči T. Senica.
4.uraslj.828a 8b 8cSENICA TANJAn_02OREHEK IRENAVelja za učence 8. b, ki jih uči T. Senica.
1.urašpo.f8b-18bROGEL JAKtel_2GORNIK TOMPouk skupaj z A. Kladnik Leban.
2.uratjašpo9aIRGOLIČ ILONA
BERGANT BLAŽ
n_03ČOLIĆ JANJA
2.urašpo.f9b-19bROGEL JAKtel_2BERK NATAŠAPouk skupaj z A. Kladnik Leban.
0.uraišpo-39c 9dBERGANT BLAŽtel_2[odpade]
2.uraslj.969c 9dSENICA TANJAn_06KOVIČ JANAVelja za učence 9. d, ki jih uči T. Senica.
2.uraslj.969c 9dSENICA TANJAp_05URH TAJDAVelja za učence 9. c, ki jih uči T. Senica.
5.uramatlum9dNOSE ALEŠn_04ČEŠNJEVAR MOJCA
9:55-10:05MALICA9DSENICA TANJAn_02OREHEK IRENA