Govorilne ure v šolskem letu 2022/2023

Brdo

Skupne govorilne ure bodo potekale vsak tretji četrtek v mesecu (od oktobra do vključno maja) od 16.30 do 18.30 za starše učencev razredne stopnje in od 17.00 do 19.00 za starše učencev predmetne stopnje.


Individualne govorilne ure v dopoldanskem času bodo imeli učitelji po razporedu, ki ga najdete v spodnji tabeli. Dopoldanske govorilne ure bodo potekale enkrat na mesec, in sicer v tednu, ko bodo potekale popoldanske govorilne ure.


Razpored individualnih govorilnih ur za matično in podružnični šoli


Šolski zvonec

Učitelj Dan in ura (lokacija)
Blaž Andrejkasreda , 4. ura
Blaž Bergantsreda, 3. ura
Katarina Bergantsreda, 3. ura
Nataša Berktorek, 2. ura
Tina Bratesreda, 4. ura
Vesna Cirarčetrtek, 3. ura (Brdo)
Tadeja Češka Klančarčetrtek, 4. ura
Mojca Češnjevarponedeljek, 2. ura
Janja Čolićponedeljek, 3. ura
Klara Čopsreda, 4. ura
Alenka Čulksreda, 2. ura
Marija Demšarsreda, 3. ura
Barbara Duralijasreda, 2. ura
Žan Filipovičpetek, 3. ura
Urška Glavač Ravnikarčetrtek, predura
Margaret Godecpo dogovoru
Janez Godectorek, 3. ura
Anja Gomzipetek, 1. ura (Brdo)
Tom Gorniksreda, 1. ura
Lilijana Gracarpo dogovoru
Jadranka Hajdinjaksreda, predura
Sevludin Halilovićsreda, 2. ura
Borut Horvattorek, 4. ura
Petra Hudniksreda, 3. ura
Milena Igliččetrtek , 5. ura (Krašnja)
Urša Igličponedeljek , 3. ura
Ilona Irgoličtorek, 3. ura (Krašnja)
Bernarda Jamnik Zupančičtorek, 3. ura
Urška Jamšekpetek, 2. ura
Eva Jazbec Lebertorek, 4. ura
Peter Jerinapo dogovoru
Ana Kladnik Lebantorek, 4. ura
Jasna Klančišarponedeljek, 5. ura
Aleksandra Kolarčetrtek, 5. ura
Mateja Kos Kobesreda, 4. ura
Sergeja Kosecsreda, 5. ura
Irena Kotniktorek, 3. ura
Jana Kovičpetek , 3. ura
Damjan Kunsteljtorek, 4. ura
Nika Leskovšekčetrtek, 4. ura
Špela Lotuspo dogovoru
Rok Mahnepo dogovoru
Vesna Markeljponedeljek, 2. ura
Aleš Noseponedeljek, 5. ura
Nejc Novaksreda, predura
Tina Omahnatorek, 4. ura
Irena Orehekpetek, 4. ura
Mateja Orehekponedeljek, 1. ura
Marjeta Pečnik ponedeljek, 2. ura
Hedvika Mojca Peratpetek, predura
Tina Pergarpetek, predura
Alenka Perhavecčetrtek, 4. ura
Andreja Pirctorek, 3. ura (Brdo)
Tina Predaličsreda, 5. ura
Neža Resnikčetrtek , 2. ura
Jak Rogeltorek, 4. ura
Tanja Senicasreda, 2. ura (Brdo)
Mojca Sušecsreda, 5. ura
Špela Šiftarčetrtek, 2. ura
Teja Škarjasreda, 4. ura (Brdo)
Damijana Štertorek, 4. ura
Nataša Toplakčetrtek, 5. ura
Nada Trčekpetek, 1.ura
Veronika Tumpejpo dogovoru
Helena Urbanijatorek, 4. ura
Tajda Urhtorek, 5. ura
Ana Valičpo dogovoru
Barbara Vidic Osetpetek, 4. ura
Jasenka Zupančičpo dogovoru