Interesne dejavnosti na matični šoli v šolskem letu 2022/2023

Prijavnica za interesno dejavnost

Interesna dejavnost Razred Mentor Dan in ura
Angleška bralna značka3.—5. r.Barbara Duralijapetek, predura
6. r.torek, predura
7.—9. r.po dogovoru
Angleški krožek 77. r.Mateja Kos Kobepo dogovoru
Badminton6.—7. r.Rok Mahnepo dogovoru
8.—9. r.četrtek, predura
Družabne igre1. r.Nataša Toplaksreda, predura
Družabne in didaktične
igre
4.—5. r.Marjeta Pečnikpetek, predura
Igre3. r.Neža Resnikpetek, predura
Knjižničarski krožek8.—9. r.Danica Dolarpo dogovoru, predura ali 6. ali 7. ura
Košarka KK Helios1.—3. r.KK Helios Domžaletorek, četrtek,
14.00—14.45
4.—6. r.torek, četrtek,
14.45—15.30
7.—9. r.torek, četrtek,
15.30—16.30
Likovni krožek1. r.Aleksandra Kolarsreda, predura
Likovno ustvarjanje6.—9. r.Aleš Nosesreda, predura
Logika6.—7. r.Tom Gornikpo dogovoru
8.—9. r.po dogovoru
Matematična pošast4.—5. r.Urša Igličsreda, predura
Medvrstniška pomoč7.—9. r.Veronika Tumpejpo dogovoru
Mladinski pevski zbor Ciklamen6.—9. r.Andreja Pircponedeljek, predura,
četrtek, 6.—7. ura
Nogomet NK Črni Graben1.—9. r.Tilen Strmšekponedeljek, četrtek, 15.00—16.00
Nogomet ŽNK Radomlje - dekleta1.—3. r.ŽNK Radomljeponedeljek, 14.00—15.00
Otroški pevski zbor Cicibani1.—2. r.Blaž Andrejkasreda, 5. ura
Otroški pevski zbor
Kresničke
3.—5. r.Andreja Pirctorek, petek, predura
Planinski krožek2.—5. r.Tadeja Češka Klančarpetek, predura
Popestrimo šolo7.—9. r.Veronika Tumpejsreda, 6. ura
Pravljični krožek1. r.Nada Trčekponedeljek, 5. ura
Priprava na Cankarjevo tekmovanje4.—5. r.Damijana Šterpetek, 6. ura
Priprava na tekmovanje Bober4.—5. r.Alenka Čulksreda, 6. ura
6.—9. r.Sevludin Halilovićsreda, predura
Priprava na tekmovanje iz astronomije7.—9. r.Borut Horvatpetek, predura
Priprave na tekmovanje iz biologije8.—9. r.Bernarda Jamnik Zupančičtorek, predura
Priprave na tekmovanje iz Ekokviza6.—8. r.Bernarda Jamnik Zupančičtorek, 6. ura
Priprava na tekmovanje iz fizike8.—9. r.Borut Horvatsreda, predura
Priprava na tekmovanje iz geografije6.—9. r.Vesna Markeljsreda, 6. ura
Priprave na tekmovanje iz kemije8.—9. r.Bernarda Jamnik Zupančičpetek, predura
Priprava na tekmovanje
iz naravoslovja Kresnička
4.—5. r.Marjeta Pečnikpo dogovoru
Priprava na tekmovanje iz programiranja Pišek7.—9. r.Borut Horvatpo dogovoru, 7. ura
Priprava na tekmovanje iz zgodovine8.—9. r.Damjan Kunsteljtorek, 6. ura
Računalniški krožek
(začetna skupina)
2.—4. r.Boštjan Štrukeljsreda, 15.00—15.45
Računalniški krožek (nadaljevalna skupina)3.—5. r.Boštjan Štrukeljsreda, 15.50—16.35
Razvedrilna matematika6.—7. r.Tom Gornikpo dogovoru
8.—9. r.po dogovoru
Socialne igre1. r.Mateja Oreheksreda, 5. ura
Stripi - Janko Kersnik8.—9. r.Danica Dolarčetrtek, 6. ura
Šah6.—9. r.Sevludin Halilovićčetrtek, predura
Turistični krožek6.—9. r.Jana Kovičpo dogovoru

Interesne dejavnosti, ki jih delno ali v celoti plačajo starši
Interesna dejavnost Razred Mentor Dan in ura
Bleščice1.—9. r.Bleščicetorek, četrtek, 16.00—19.30
Karate Sankukai1.—9. r.Sankukai Domžaletorek, četrtek, 17.00—19.00
Košarka dekleta1.—3. r.ŽKK AMP (Maja)četrtek, 14.00—15.00
4.—7. r.četrtek, 15.00—16.00
Miki plesna šola1.—5. r.Miki plesna šolaponedeljek, 14.00—15.00
Sovice, navijaška skupina1.—4. r.Sovice (Karmen)sreda, 14.00—15.00
5.—9. r.sreda, 15.00—16.00